Vakarėlių organizavimas


NORITE SURENGTI "MONOMY" MADOS VAKARėLĮ SAVO NAMUOSE?

"Monomy" mados vakarėlis Jūsų namuose, Jums suteiks puikią galimybę neišvykus iš namų pamatyti,įvertinti audinių kokybę, pamatuoti ant savo mažųjų Jums patikusius rūbėlius ir čia pat vietoje juos užsisakyti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pakviesti savo svečius, ir suteikti vietą trumpam renginukui. Tai gali būti jūsų namai, jūsų darbo vieta, jūsų vaikų darželio grupė ar kažkur kitur, kur jums būtų patogu visoms susirinkti trumpam renginukui. Būtų labai patogu, jei tuo metu būtų galima naudotis internetine prieiga.

Nepriklausomai nuo to, kur vyks jūsų suorganizuotas renginukas, "Monomy" prekinio ženklo patarėja mielai atvyks pas Jus ir patars bei parodys naujausius gaminius, patars ir padės atnaujinti mažųjų rūbų spintas.

Jūs galėsite mėgautis gera kompanija ir smagiai praleistu laiku.

Galėsite pamatyti ir išsirinkti gražių rūbelių savo mažiesiems.

 

SUSISIEKITE SU MONOMY PARDAVIMŲ KONSULTANTU

Ši paslauga yra visiškai nemokama ir neįpareigojanti būtinai įsigyti prekių.

Tiesiog kreipkitės į jums labiausiai patinkančią Jūsų mieste dirbančią "Monomy" prekinio ženklo platintoją telefonu arba elektroniniu laišku ir mielai su Jumis susisieks bei aptars Jums tinkamiausią laiką ir vietą. Jei nerasite savo mieste dirbančio žmogaus, nepabijokite ir susisiekite tiesiogiai su mumis, mes tikrai rasime bendrą sprendimą ir atvyksime pas Jus jums patogiu metu.

 

Apmokėjimas ir pristatymas

Visos prekės užsakytos vakarėlio metu yra pristatomos per dvi savaites nuo užsakymo gavimo dienos tiesiai pas Jus, t.y. vakarėlio šeimininkę. Užsakymus padeda paruošti Jūsų prekinio ženklo "Monomy" patarėja. Už gautas prekes atsiskaitote "Monomy" prekinio ženklo atstovei, kuri pravedė vakarėlį Jūsų namuose.