Tapti Monomy konsultantu

IEŠKOMA:

·          PREKINIO ŽENKLO „ MONOMY“ AMBASADORIAI (mažmeninės prekybos tarpininkai)

Norite būti „MONOMY“ dalimi?

Ar Jūs domitės vaikų mados tendensijomis ir turite aistrą puošti savo mažuosius? Norite būti pirmos ir vienintelės taip veikiančios vaikiškų drabužių „MONOMY“ prekinio ženklo atstovais apsipirkimui namuose ?

Tada galime pasiūlyti tapti mūsų dalimi visuose Lietuvos miestuose.

KAS TAI YRA „MONOMY“ PREKINIO ŽENKLO TARPINIKAS ?

Svarbiausia Jūsų pareiga, kaip „MONOMY“ prekinio ženklo patarėjui, pateikti kolekcijas per pardavimo sezoną privatiems klientams namuose. Apsipirkimas namuose prie kavos puodelio, mini renginukai ir mūsų rūbelių pristatymas pagal Jūsų pasirinktą darbo laiką ir vietą.

Jei JŪS esate pasirengę pasinaudoti suteikta galimybe , mes Jums siūlome:

·          Svarbų vaidmenį „ Monomy“ kolektyve. Jūs būsite mūsų prekinio ženklo ambasadorius.

·          Būsite įdomios ir vienintelės taip dirbančios įmonės dalimi , kuri parduoda kokybiškus produktus.

·          Įdomus ir lankstus darbo grafikas su gebėjimu valdyti savo laiką.

·          Asmeninis tobulėjimas ir pardavimų mokymai.

·          Papildomos pajamos , remiantis jūsų pačių pastangomis ir mūsų taikomomis individualiomis premijų sistemomis.

·          Išskirtinės pardavimo sutartys skirtos tik Jums.

·          Tai gali būti Jūsų pagrindinis, antras, ar nesvarbu kuris darbas, kurio darbo laikas priklausys tik nuo pačių Jūsų. Galit būti ir mamos auginančios savo mažylius ir norinčios vakarais pabėgti iš namų nuo visos dienos rutinos ir smagiai praleisti laiką kitų moterų draugijoje;)

JEI :

·          Tave sudomino prieš tai išvardinti pasiūlymai, tada Tu jau turi šansų būti mūsų „Monomy“ prekinio ženklo ambasadoriumi.

·          Jūs mėgstate kasdien bendrauja su šeimomis, kurie augina vaikus – jie ir yra mūsų tikslinė rinka.

·          Jūs turite atvirą ir teigiamą požiūrį į kitus žmones ir esate tokio tipo žmogus, kuris galite suteikti savo klientams geras žinias ir pasidalinti savo įkvepiančia patirtimi.

·          Jūs norite klestėti ir siekti naujų iššūkių.

·          Jūs esate asmuo, kuris imasi iniciatyvos . Jūs esate geros nuotaikos,ir ja dalinatės su kitais!

·           

Kas yra MONOMY prekinio ženklo tarpininkas?

Tai unikalaus apsipirkimo namuose, mini renginukų vedėjas, kuris šį darbo modelį gali drąsiai pritaikyti prie savo kasdieninio gyvenimo.

Mes siūlome profesionalų pardavimų planą, pagal kurį mes padarysime kolekcijas pardavimui , suteiksime jums visą reikalingą medžiagą ir žinias reikalingas jūsų darbui. Viskas, ką jums reikia investuoti į šį darbą t.y. jūsų įsipareigojimas mums ir savas laikas . Be geros papildomų pajamų už komisinį mokestį ir individualių premijų sistemos , mes galime garantuoti jums įdomų darbą, jau nekalbant apie gerus pasitikėjimu remtus santykius.

Prieš kiekvienos naujos kolekcijos pristatymą, būsite pakviesti į aptariamąjį posėdį, kuriame Jums bus pristatomas naujas asortimentas, suteikiama plati informacija apie būsimus pardavimus, kaip MONOMY prekės ženklo atstovui.

Pardavimų sezonas tęsiasi visus metus. Aktyviausi pardavimai vyksta 12 savaičių po naujos kolekcijos pasirodymo. Tarp naujų sezono pristatymų svarbiausias jūsų uždavinys yra palaikyti ryšius su esamais klientais ir ieškoti naujų, kad jie sugrįžtų pas Jus vėl po naujos kolekcijos pristatymo;)

Gyvenimo aprašymo siuntimas

Jei jūs esate tikri, kad turite tinkamus duomenis šiam darbui, tuomet mes tikime, kad būtinai parašysite mums. Atsiųskite mums savo paraišką su nuotraukomis ir mums papasakokite , kodėl būtent Jūs  turėtumėte būti mūsų naujas MONOMY prekių patarėjas . Jūsų prašymo laukiame adresu: info@monomy.lt

Mes pasikviesime Jus į darbo pokalbį, jei matysime, kad būtent Jūs esate mūsų komandos dalis ;) Iki greito susitikimo, bičiuliškai Monomy.